Tworzenie i prowadzenie kampanii Google Ads

Kampanie Google Ads (AdWords) to świetny sposób aby szybko pozyskać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż produktów lub usług. Powierzając specjaliście prowadzenie Google Ads, masz pewność, że wykorzystasz ich pełen potencjał.

Wysoka skuteczność

Skorzystaj z ponad 12-letniego doświadczenia w reklamie w Google.

Indywidualne podejście

Rozmawiasz bezpośrednio ze specjalistą Google Ads, który zarządza Twoją kampanią.

Szybki start

Kampanię zwykle udaje się odpalić do 7 dni od rozpoczęcia współpracy.

Wybierz indywidualne podejście do kampanii Google Ads!

Jest duża różnica pomiędzy dobrze i źle prowadzoną kampanią Google Ads. Nie wystarczy po prostu włączyć reklamy. Trzeba to zrobić w odpowiedni sposób, a następnie regularnie optymalizować kampanię. Dzięki temu będzie mogła działać na maksimum swoich możliwości i dawałć najlepsze możliwe efekty. Google Ads to bardzo rozbudowane narzędzie. Aby z nich skorzystać potrzebna jest wiedza i doświadczenie. Dzięki 10 latom doświadczenia jestem w stanie skonfigurować kampanię i poprowadzić ją w taki sposób, aby pomogła spełnić Twoje cele. Co sprawia, że prowadzę Google Ads skutecznie?

Nastawienie na efekt

Przy prowadzeniu kampanii interesuje mnie przede wszystkim efekt w postaci realnego zwiększenia sprzedaży dla mojego klienta. Liczą się konkretne, mierzalne i szybkie efekty.

Solidna opieka nad kampanią

Prowadząc reklamy Google Ads poświęcam uwagę każdej kampanii. Dbam o jej odpowiednią konfigurację, start, analizę efektów oraz regularne wprowadzanie poprawek.

Doświadczenie

Mam ponad 10 lat doświadczenia w reklamie Google. Zarządzając małymi, średnimi i dużymi projektami związanymi Google Ads wiele się nauczyłem. Posiadam też wielu zadowolonych klientów z którymi współpracuję od długiego czasu. Teraz tą wiedzę mogę poświęcić Twojej firmie.

Indywidualne podejście do każdej kampanii

Współpracując ze mną rozmawiasz zawsze ze specjalistą Google Ads, który jest odpowiedzialny za Twoją kampanię. Dzięki temu współpraca jest o wiele przyjemniejsza i skuteczniejsza.

Inteligentne rozwiązania

Dzięki wykorzystaniu inteligentnych rozwiązań jakie oferuje system reklamowy Google, reklamy są wspierane przez systemy sztucznej inteligencji, które mogą pracować na korzyść Twojej firmy.

Oparcie decyzji o twarde dane

Optymalizacja kampanii Google Ads powinna być oparta na twardych danych. Dzięki odpowiedniej konfiguracji Google Analytics można mierzyć zachowania użytkowników na stronie i zwiększać skuteczność kampanii w oparciu o te informacje.

Jak wygląda współpraca?

1. Analiza i planowanie

Poznanie firmy oraz jej produktów to pierwszy etap skutecznej współpracy.

3. Tworzenie kampanii

Start kampanii do 7 dni pozwala szybko rozpocząć zdobywanie klientów.

2. Zbieranie danych

Kampania podczas działania zbiera informacje, które można wykorzystać do jej ulepszania.

4. Ulepszanie kampanii

Analiza i optymalizacja Google Ads umożliwia coraz skuteczniejsze w pozyskiwanie klientów.

Co jeszcze zyskujesz?

Stworzenie kampanii Google Ads – od podstaw dopasowanej do Twojego biznesu. Kampania jest planowana w oparciu o Twoje produkty i usługi. Dopasowuję typy kampanii oraz słowa kluczowe do Twoich celów biznesowych.

Bezpłatną podstawową konfigurację śledzenia działań użytkowników na stronie internetowej za pomocą Google Analytics.

Wszystko za co płacisz, pozostaje Twoją własnością. Zachowujesz pełen wgląd w kampanię i prawo administracji kontem reklamowym.

Możliwość rezygnacji usług w dowolnym momencie. Jeśli z jakiegoś powodu obsługa reklam Google Ads nie będzie Cię zadowalać, możesz zakończyć współpracę w każdej chwili.

Jeśli posiadasz już kampanie, to mogę bezpłatnie przeanalizować Twoje konto reklamowe, wykonując bezpłatny podstawowy audyt kampanii Google Ads przez zawarciem współpracy. Dzięki temu będę mógł ocenić możliwości poprawy skuteczności obecnej kampanii.

Raport z działania reklamy w Google Ads, który przedstawi wyniki kampanii i najważniejsze dane dotyczące skuteczności reklam.

Pewność, że Twoją kampanią zajmuje się konkretna osoba z odpowiednim doświadczeniem, z którą możesz bezpośrednio porozmawiać.

Konfigurację Google Merchants Center dla sklepów internetowych.

Jak skuteczne są kampanie Google Ads

Cena prowadzenia kampanii Google Ads

Koszt reklamy Google Ads składa się z dwóch części. Budżet reklamowy, który płacimy Google za kliknięcia w reklamę oraz koszt przygotowania i prowadzenia kampanii.

Budżet reklamowy

Budżet reklamowy jest przeznaczony na kliknięcia w reklamy (płatny dla Google). Możesz go ustalić samodzielnie lub mogę przedstawić Ci propozycje dostosowane do Twojej branży. Kampanie reklamowe Google są w większości płatne za kliknięcie (tzw. Pay Per Click). Od budżetu reklamowego będzie zależeć do ilu potencjalnych klientów uda się dotrzeć.

Koszt prowadzenia kampanii

Koszt przygotowania i prowadzenia kampanii Google Ads. Będzie zależeć od budżetu kampanii, branży oraz Twoich wymagań co do kampanii. Przy kampaniach, które trzeba stworzyć od zera, pierwszy miesiąc jest zwykle droższy, ze względu na konieczność konfiguracji kont Google Ads i Analytics.

Bezpłatna podstawowa instalacja Google Analytics
Szybki start kamapanii do 7 dni
Od 700 zł miesięcznie za prowadzenie kampanii
Możliwość rezygnacji w dowolnym momencie

Skontaktuj się. Zadzwoń lub napisz!

© 2024 Grzegorz Czajkowski