Specjalista Google Analytics 4

Wdrożenia, Konsultacje

Szukasz pomocy przy wdrożenia Google Analytics? A może masz podstawowe wdrożenie ale chciałbyś wiedzieć więcej o swoich potencjalnych klientach? Szukasz pomysłu jak poprawić stronę internetową? Daj znać czego potrzebujesz, a ja postaram się pomóc!

Jak mogę pomóc?

Wykonuję zarówno podstawowe wdrożenia Google Analytics 4, jak też śledzenie zaawansowanych zdarzeń, wdrożenia niestandardowej segmentacji użytkowników czy wymiarów niestandardowych. Tworzę również niestandardowe raporty w Google Analtyics 4 oraz Looker Studio (dawniej Google Data Studio). Wybór działań zależy od potrzeby Twojego biznesu.

Pracuję głównie z Google Analytics 4 wspomaganym przez Google Tag Manager ale zdarzało mi się też pracować z innymi narzędziami np. Yandex Metrica, Hotjar czy Heap Analytics.

Wdrożenia Google Analytics 4

Podstawowe i zaawansowane wdrożenia śledzenia dla stron i sklepów internetowych.

Konsultacje

Audyty i konsultacje w temacie analityki internetowej, Google Analytics, Google Tag Managera.

Konfiguracja śledzenia konwersji i zaawansowanych zdarzeń niestandardowych

Śledzenia związane z niestandardowymi zdarzeniami, których domyślnie nie znajdziesz w Google Anlaytics, a są istotne z punktu widzenia Twojej firmy tzw. konwersji.

Testy A/B

Konfiguracja eksperymentów na stronie, które pomogą ulepszyć stronę i zwiększyć współczynnik konwersji.

Tworzenie raportów niestandardowych i dashbordów

Tworzenie raportów z danymi, które są istotne dla Twojej firmy. Zbieranie i łączenie danych za pomocą Google Analytics i Looker Studio.

Inne działania

Daj znać czego potrzebujesz, a powiem Ci czy jestem w stanie Ci w tym pomóc!

Skontaktuj się. Zadzwoń lub napisz!

© 2024 Grzegorz Czajkowski