Konsultacje Google Ads

Potrzebujesz porady przy kampaniach Google Ads? Dzięki swojemu doświadczeniu w prowadzeniu różnego rodzaju kampanii Google Ads mogę pomóc Ci za równo na początku kampanii, przy jej optymalizacji, jak też przy zaawansowanych kampaniach gdy trzeba przeprowadzić ich szczegółową analizę i poszukać możliwości rozwoju.

Skorzystaj z ponad 10-letniego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy

Od ponad 10 lat zajmuję się reklamą w Google. Posiadam spore doświadczenie i wiedzę związana z reklamami Google Ads. Jeśli potrzebujesz pomocy przy prowadzeniu kampanii dla siebie lub swojego pracownika to możesz skorzystać z konsultacji. Oferuję konsultacje na dowolny temat związany z reklamą Google Ads. Mogę za równo podzielić się wiedzą ogólną jak też przeanalizować Twoją kampanię i przekazać Ci możliwości jej rozwoju. Dzięki konsultacjom Google Ads możesz lepiej zaplanować swoją kampanię lub zwiększyć jej skuteczność. Od etapu strategii, przez odpowiednie zbieranie danych do optymalizacji efektów kampanii. Dzięki skorzystaniu z wiedzy specjalisty, nie będziesz tracić czasu na samodzielne szukanie rozwiązań ani pieniędzy na nieskuteczne kampanie. Będzie to wydatek, który Ci się zwróci.

Indywidualne Konsultacje Google Ads skrojone na Twoje potrzeby

Solidne konsultacje i indywidualna analiza sytuacji może być bardzo przydatna w wielu sytuacjach. Aby mieć pewność, że moje porady są skuteczne zawsze podchodzę indywidualnie do każdego projektu. Szukam możliwości poprawy tych rzeczy, które realnie wpływają na skuteczność danej kampanii. Dbam również o zbieranie ważnych danych za pomocą Google Analytics, dzięki czemu można mierzyć wpływ poprawek. Mogę zaoferować za równo konsultacje dla początkujących jak też zaawansowane konsultacje kampanii połączone z analizą jej skuteczności. Gdy jest taka potrzeba przygotowuję również indywidualne raporty pomagające ocenić skuteczność poszczególnych działań. Jeśli potrzebujesz porady specjalisty Google Ads to zapraszam do kontaktu!

Wiedza w zasięgu ręki

Korzystając z moich porad otrzymujesz w łatwy i szybki sposób wiedzę i doświadczenie, którego potrzebujesz. Oszczędzisz czas na szukanie rozwiązań i lepiej wykorzystasz budżet reklamowy!

Doświadczenie

Mam ponad 9 lat doświadczenia w reklamie w Google. Zarządzając małymi, średnimi i dużymi projektami Google Ads, wiele się nauczyłem. Posiadam wielu zadowolonych klientów z którymi współpracuję od długiego czasu. Teraz Ty możesz skorzystać z tej wiedzy i doświadczenia.

Nastawienie na efekt

Przy konsultacji kampanii interesuje mnie przede wszystkim efekt, który chce osiągnąć mój klient.

Indywidualne podejście

Współpracując ze mną rozmawiasz zawsze bezpośrednio ze specjalistą, który rozumie Twoją kampanie. Dzięki temu współpraca jest o wiele przyjemniejsza i skuteczniejsza. Pracuję dla Ciebie w oparciu o Twoje potrzeby i cele biznesowe.

Inteligentne rozwiązania

Pomogę Ci w konfiguracji reklam tak aby korzystały z inteligentnych rozwiązań Google, opartych o systemy sztucznej inteligencji. Twoje kampanie mogą się same uczyć i być co raz bardziej skuteczne.

Oparcie decyzji o twarde dane

Wszystkie wnioski i decyzje opieram na twardych danych. Pomogę Ci z odpowiednią konfiguracją Google Analytics po to aby mierzyć zachowania użytkowników na stronie i ulepszać reklamy w oparciu o te informacje.

Skontaktuj się ze mną. Zadzwoń lub napisz!

© 2024 Grzegorz Czajkowski